ورود ثبت

ورود به حساب کاربری خود

نام کاربری
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

تکمیل فیلد های ستاره دار (*) الزامی است.
نام
نام کاربری
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
پست الکترونیک *
تایید پست الکترونیک *
تصویر امنیتی *
Reload Captcha

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

با همکاری واحد آموزش پژوهشگاه صنعت نفت؛

دومین دوره تخصصی تحول دیجیتال در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی برگزار شد

 دوره آموزشی تحول دیجیتال ویژه مدیران ارشد صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در تاریخ‌ 29 الی 30 اردیبهشت ماه در مرکز آموزش محمود آباد برگزار شد.

اعظم اسدالهی، رئیس آموزش و تجهیز نیروی انسانی پژوهشگاه صنعت نفت در گفتگوی اختصاصی خود با واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت به روند سریع تحولات دنیا و فناوری‌های جدید اشاره کرد و گفت: سازمان‌های پژوهشی و دانشگاه ها باید باتوجه به سرعت پیشرفت تکنولوژی روز دنیا دانش خود را به طور مستمر و با سرعت بیشتری به روزرسانی نمایند.

وی در ادامه افزود: هوش مصنوعی و تحول دیجیتال یکی از تکنولوژی‌های نوظهوری است که امروزه مزیت رقابتی کشورها نیز به حساب می‌آید و از این رو پژوهشگاه صنعت نفت در این زمینه نیز با شرکت جمعی از مدیران ارشد دوره آموزشی تحول دیجیتال را در مرکز آموزش محمود آباد برگزار کرده است.

رئیس آموزش و تجهیز نیروی انسانی پژوهشگاه صنعت نفت به دستاوردهای این دوره اشاره کرد و گفت: آشنایی با موضوعاتی نظیر آمادگی سازمانی و صنعت نفت جهت پیاده سازی تحول دیجیتال، ره نگاشت تحول دیجیتال، هوش مصنوعی، یادگیری عمیق، پالایش داده‌ها، واقعیت مجازی و افزوده و کاربردهای آنها در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی از دستاوردهای این دوره آموزشی است.

وی در ادامه بیان کرد: حذف خطاها و مدل‌سازی داده محور، زیرساختهای لازم جهت پیاده سازی تحول دیجیتال و دوقلوی دیجیتال در مقابل شبیه سازی سنتی از دیگر دستاوردهای این دوره محسوب می‌شود که توسط اساتید مجرب و خبره در زمینه‌های مختلف در حوزه تحول دیجیتال در سطح کشور ارائه شده است.

گفتنی است این دوره آموزشی به همت معاونت فناوری و واحد آموزش و تجهیز نیروی انسانی پژوهشگاه با همکاری هلدینگ دانیال موج و دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات ویژه مدیران ارشد شرکت‌های پتروشیمی مارون، نفت فلات قاره، اداره کل نظارت بر صادرات و مبادلات مواد نفتی و شرکت ملی گاز برگزار شده است.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت