ورود ثبت

ورود به حساب کاربری خود

نام کاربری
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

تکمیل فیلد های ستاره دار (*) الزامی است.
نام
نام کاربری
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
پست الکترونیک *
تایید پست الکترونیک *
تصویر امنیتی *
Reload Captcha

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

حضور بي‌سابقه پژوهشگاه صنعت نفت در نمايشگاه بيست و ششم نفت تهران؛

امضاء 30 قرارداد و تفاهم‌نامه حاصل تلاش مديران و محققان پژوهشگاه

پژوهشگاه صنعت نفت با انعقاد 30 قرارداد، توافق‌نامه و تفاهم‌نامه به كار خود در بيست و ششمين نمايشگاه بين‌المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي پايان داد.

به گزارش روابط‌عمومي پژوهشگاه صنعت نفت، در چهار روز برگزاري اين نمايشگاه 30 قرارداد و تفاهم‌نامه ميان پژوهشگاه صنعت نفت و شركت‌هاي حاضر در اين نمايشگاه به امضا‌ء رسيد كه اين امر طي سال‌هاي اخير از نظر تعداد و ارزش تفاهم‌نامه‌ها و قرارداد، بي‌سابقه بوده است.

اين گزارش مي‌افزايد، پژوهشگاه صنعت نفت هم‌راستا با شعار سال كه از سوي مقام معظم رهبري انتخاب شده‌ است حركت كرده و تلاش كرده است كه جايگاه شركت‌هاي دانش بنيان را بيش از پيش به فعالان حوزه پژوهش و صنعت نفت معرفي نمايد.

بر همين اساس بخش قابل توجهي از اين تفاهم‌نامه‌ها و قرارداد‌ها با شركت‌هاي دانش بنيان در ايام نمايشگاه منعقد شد و اين موضوع را مي‌توان همسو با سياست‌هاي كلان كشور و اهداف صنعت عظيم نفت دانست.

بر پايه اين گزارش بسياري از قرارداد‌ها و تفاهم‌نامه‌هايي كه در ايام نمايشگاه از سوي مديران پژوهشگاه صنعت نفت منعقد شد نخستين‌هاي ساخت داخل يا توسعه فناوري در صنعت نفت را رقم خواهد زد.

به طور حتم ديگر نبايد با وجود محققان ارزشمند و توانمند در مجموعه تحقيقاتي همچون پژوهشگاه صنعت نفت در دوران تحريم نگران اجرا و انجام پروژه های پژوهشی بود؛ چرا که با وجود نیروی انسانی با تجريه و زير‌ساخت‌هاي مناسب در این مرکز می توان بسیاری از فعالیت ها را در این سازمان اجرایی کرد و از سوي ديگر مي‌توان نقطه قوت اين مجموعه عظيم را در آن دانست كه تمام فعالیت های پژوهشگاه صنعت نفت معطوف به نیازهای صنعت می باشد و همواره تلاش شده است که این اقدامات منجر به تولید فناوری و دانش فنی شود.

خاطر نشان مي‌شود پژوهشگاه صنعت نفت در ايام نمايشگاه 6 قرارداد، 18 تفاهم‌نامه و 6 توافق‌نامه را با شركت‌هاي نفت و گاز، شرکت های دانش‌بنيان، مراكز پژوهشي و دانشگاه‌ها منقعد كرد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت