ورود ثبت

ورود به حساب کاربری خود

نام کاربری
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

تکمیل فیلد های ستاره دار (*) الزامی است.
نام
نام کاربری
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
پست الکترونیک *
تایید پست الکترونیک *
تصویر امنیتی *
Reload Captcha

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

روز چهارشنبه 17 آذرماه، تفاهم نامه همکاری میان پژوهشگاه صنعت نفت و مرکز نوآوری و توسعه بین المللی آما با هدف همکاری در حوزه‌های مختلف و استفاده بهینه از امکانات، استعداد و توانایی‌های طرفین در پژوهشگاه صنعت نفت به امضاء رسید.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، قرار است طی این تفاهم نامه طرفین در راستای هم افزایی و حمایت از شرکت‌های استارت آپ و همچنین تکمیل زنجیره تجاری‌سازی و علم و فناوری صنعت، زمینه همکاری را فراهم نمایند.

بر اساس این گزارش، بهره‌گیری طرفین از امکانات آموزشی- پژوهشی موجود در آزمایشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی یکدیگر، تعامل و همکاری با پردیس‌های سه گانه پژوهشگاه صنعت نفت، ایجاد شبکه متخصصین در حوزه‌‌های مرتبط، و همچنین شناسایی، تعریف و هدایت پروژه‌های دانشجویی تحصیلات تکمیلی مورد نیاز صنعت نفت از مهمترین موضوعات این تفاهم نامه محسوب می‌شود.

همچنین همکاری در انتقال دانش و فناوری‌های مورد نیاز طرفین و تجاری‌سازی آن، هم افزایی و مشارکت در توسعه فناوری با صنایع مرتبط، افزایش نقش شتاب دهنده‌ها در زمینه تجاری‌سازی فناوری‌ها و توسعه کسب و کار‌های دانش بنیان و شناسایی و بهره‌مندی از پتانسیل‌های موجود در صنعت نفت و سایر صنایع به منظور توسعه محصول و بازار از دیگر موضوعات مطرح شده در این تفاهم نامه است.

گفتی است این تفاهم نامه به مدت دو سال میان دکتر جعفر توفیقی، رییس پژوهشگاه صنعت نفت و دکتر میثم پالیزدار، مدیرعامل مرکز نوآوری و توسعه بین المللی آما منعقد شد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت