ورود ثبت

ورود به حساب کاربری خود

نام کاربری
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

تکمیل فیلد های ستاره دار (*) الزامی است.
نام
نام کاربری
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
پست الکترونیک *
تایید پست الکترونیک *
تصویر امنیتی *
Reload Captcha

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

معاون فناوري و روابط‌ بين الملل پژوهشگاه صنعت نفت در نشست مشترك با شركت مپنا بويلر:

با ايجاد هم‌افزايي و تعامل با شرکت‌های مختلف، بازار گسترده‌اي را بدست خواهيم آورد

روز سه شنبه 25 آبان ماه، نشست مشترکی میان مديران پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت مهندسی و ساخت بويلر و تجهیزات مپنا با هدف توسعه همکاری‌‎های دو جانبه و هم افزایی برگزار شد.

دکتر منصور بزمی، معاون فناوری و روابط بين‌الملل پژوهشگاه صنعت نفت در ابتدای این نشست به سیاست‌های اصلی پژوهشگاه صنعت نفت اشاره کرد و گفت: در سال‌هاي اخیر پژوهشگاه صنعت نفت به منظور توسعه شبکه‌‎‌های همکاری فناورانه خود با مجموعه‌هاي بزرگ صنعتی، دانش بیان و شرکت‌های EPC  و E&P  قرارداد و موافقت نامه‌های مختلفی را منعقد کرده است و امیدواریم با ایجاد چنين شبكه‌هاي همكاري بتوانيم نقش موثري را در صنعت ايفا كنيم.

وی در همین راستا افزود: موضوع بهینه‌سازی مدل کسب و کار یکی دیگر از سیاست‌های اصلی پژوهشگاه مي‌باشد که در همين زمينه معتقديم كه در این مدل، با هم افزایی و مشارکت با شرکت‌های مختلف مي‌توانيم بازار گسترده‌تري را تحت پوشش قرار دهیم و با شركت‌هاي بيشتري ارتباط داشته باشيم.

ایشان در ادامه به توانمندی‌های دو شرکت اشاره کرد و گفت : امیدواریم با استفاده از توانمندی‌‌های پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت مپنا بویلر بتوانیم این توانمندی‌ها را به اشتراک بگذاریم و با استفاده از ظرفيت‌ها و پتانسيل طرفين اقدامات موثري را در جهت اهداف كشور در داخل و خارج از كشور انجام دهيم.

معاون فناوری پژوهشگاه صنعت نفت با بیان اینکه از يك‌سو ارائه خدمات مهندسی در اولويت فعاليت‌هاي پژوهشگاه قرار دارد و از سوي ديگر صدور لیسانس و واگذاري دانش فني به شركت‌هاي خارجي از اهداف اين مجموعه محسوب می‌شود عنوان کرد: خوشبختانه در سال‌های اخیر پژوهشگاه صنعت نفت در زمينه صدور خدمات مهندسی و لیسانس به کشور‌های همسایه به نتايج مثبتي دست يافته است؛ به طوري كه طراحي كامل يك پالايشگاه در سوريه با دانش فني پژوهشگاه صنعت نفت در سال‌هاي گذشته انجام شده است و به طور حتم انجام اين‌گونه فعاليت‌ها با مشاركت شركت‌هاي EPC با سهولت بيشتري انجام خواهد پذيرفت.

وی تصریح کرد: امیدواریم با استفاده از امکانات طرفین براي صدور خدمات مهندسی و ارائه لیسانس به کشورهای خارجي چارچوب همکاری‌های دو مجموعه را مشخص نماييم و در آینده نزدیک شاهد همکاری‌هاي متعدد اين دو مجموعه با اجراي پروژه‌هاي مشترك باشيم.

خاطر نشان می‌شود، در اين نشست پس از بررسی زمینه‌های همکاری طرفین ، بازديدي از دستاوردهای پردیس انرژی و محیط زیست و پایین دستی پژوهشگاه صنعت نفت به عمل آمد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت