ورود ثبت

ورود به حساب کاربری خود

نام کاربری
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

تکمیل فیلد های ستاره دار (*) الزامی است.
نام
نام کاربری
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
پست الکترونیک *
تایید پست الکترونیک *
تصویر امنیتی *
Reload Captcha

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

در پژوهشگاه صنعت نفت؛

نهمين جلسه مجمع روساي پژوهشگاه‌هاي وابسته به دستگاه‌هاي اجرايي برگزار شد

نهمين جلسه مجمع روساي پژوهشگاه‌هاي وابسته به دستگاه‌هاي اجرايي كشور با حضور روسا و نمايندگان برخي از پژوهشگاه‌ها به صورت برخط برگزار شد .

به گزارش روابط‌عمومي پژوهشگاه صنعت نفت، ارائه دستاوردها و برنامه‌هاي كاري پژوهشگاه نيرو و همچنين همكاري‌هاي مشترك ميان پژوهشگاه‌ها در زمينه انتشار آلاينده‌ها و گاز‌هاي گلخانه‌اي از موضوعاتي است كه در اين جلسه مطرح شد.

بر اساس اين گزارش، بخش نخست اين جلسه به معرفي پژوهشگاه نيرو اختصاص داشت كه به مواردي نظير ماموريت، ساختار، هرم نيروي انساني، اسناد توسعه فناوري، حوزه‌هاي تخصصي و گزارش آماري پروژه‌هاي مرتبط با اين پژوهشگاه اشاره شد.

همچنين قرارداد‌هاي برون سپاري شده،‌ طرح‌هاي حمايتي، پروژه‌هاي شاخص و پارك علم و فناوري از ديگر موضوعاتي است كه در خصوص پژوهشگاه نيرو در اين جلسه مطرح شد.

بر پايه اين گزارش موضوع "تدوين نقشه راه فعاليت‌هاي پژوهشي در موضوع تغيير اقليم" در اين جلسه مطرح شد و در همين زمينه بر موضوعاتي نظير ضرورت هماهنگي و تدوين نقشه راه مشترك، تعيين كميته‌اي متشكل از نمايند‌گان پژوهشگاه‌ها، تهيه فهرستي از پروژه‌هاي مهم و تقسيم پروژه‌هاي اولويت‌دار ميان پژوهشگاه‌هاي داوطلب تاكيد شد.

گفتني است در پايان اين جلسه با توجه به مباحث مطرح شده، كارگروه تغيير اقليم تشكيل شد و مهندس چيت چيان به عنوان رئيس اين كارگروه انتخاب شد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت