ورود ثبت

ورود به حساب کاربری خود

نام کاربری
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

تکمیل فیلد های ستاره دار (*) الزامی است.
نام
نام کاربری
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
پست الکترونیک *
تایید پست الکترونیک *
تصویر امنیتی *
Reload Captcha

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

دكتر توفيقي:

پژوهشگاه صنعت نفت در نظام علمي و پژوهشي كشور به دنبال توسعه تكنولوژي مي‌باشد

دكتر توفيقي؛ رئيس پژوهشگاه صنعت نفت، در نشست مشتركي كه روز دوشنبه 8 شهريور‌ماه، با مديران دانشگاه غيردولتي و غيرانتفاعي شمال و برگزار كرد، به جايگاه اين دانشگاه اشاره كرد و گفت: دانشگاه شمال با حضور مديران با دانش و متخصص خود به يك دارايي با ارزش در نظام آموزش عالي كشور تبديل شده است، چرا كه اين مجموعه از نظر امكانات فيزيكي و زير‌ساخت‌ها از شيوه‌هاي جديد و خلاقانه‌اي همواره استفاده مي‌كند.

وي با بيان اين‌كه با برگزاري چنين نشست‌هايي به دنبال روش‌هاي همكاري با دانشگاه‌ها مي‌باشيم، افزود: چنانچه اين دانشگاه به حوزه‌هاي كارآفريني، استارتاپي و موضوعات فناورانه ورود كند مي‌تواند به دنبال آن مي‌تواند حلقه‌ اتصال مناسبي با پژوهشگاه صنعت نفت برقرار نمايد.

توفيقي همچنين در ادامه پژوهشگاه صنعت نفت را يك سرمايه در نظام علمي و پژوهشي كشور دانست و گفت: به جرات مي‌توان اذعان داشت كه كم‌تر دانشگاه و مركز پژوهشي در كشور وجود دارد كه از چنين امكانات آزمايشگاهي، فيزيكي و نيروي انساني برخوردار باشد و مي‌توان با استفاده از امكانات موجود در اين مجموعه بسياري از مشكلات صنعت را برطرف كرد.

رئيس پژوهشگاه ادامه داد: علي رغم آن‌كه اين مجموعه نامش پژوهشگاه مي‌باشد ولي بيشتر فعاليت‌هاي آن معطوف به توسعه تكنولوژي و نياز‌هاي صنعت نفت مي‌باشد و همواره به دنبال آن است كه مشكلات صنعت را شناسايي و با ارائه راه‌‌حل‌هاي فناورانه درصدد حل معضلات آن مي‌باشد.

ايشان در همين زمينه تصريح كرد: پژوهشگاه صنعت نفت در تامين ليسانس و فناور‌ي‌هاي مورد نياز صنعت نفت در شرايط تحريم و نبود شركت‌هاي خارجي نقش چشم‌گيري را ايفا كرده است و خوشبختانه صنعت نفت هم از اين امر بسيار حمايت كرده است.

گفتني است روز دوشنبه 8 شهريور‌ماه، پژوهشگاه صنعت نفت و دانشگاه غيردولتي و غيرانتفاعي شمال با هدف توسعه شبكه‌هاي همكاري و رفع نياز‌هاي صنعت نفت تفاهم‌نامه امضاء كردند كه قرار است طي اين تفاهم‌نامه مراكز نوآوري طرفين با تبادل اطلاعات موثر زمينه همكاري شركت‌هاي زيرمجموعه خود را فراهم كرده و نسبت به بهره‌مندي مشترك از امكانات طرفين، امكان رشد شركت‌هاي دانش بنيان تحت پوشش را فراهم نمايند.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت