ورود ثبت

ورود به حساب کاربری خود

نام کاربری
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

تکمیل فیلد های ستاره دار (*) الزامی است.
نام
نام کاربری
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
پست الکترونیک *
تایید پست الکترونیک *
تصویر امنیتی *
Reload Captcha

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

 

در راستاي مسئوليت اجتماعي؛

رئيس پژوهشگاه صنعت نفت از موسسه خيريه پژوهش حنان بازديد كرد

روز شنبه 9 مرداد ، رئيس پژوهشگاه  صنعت نفت به همراه جمعي از مديران ارشد سازمان، از موسسه خيريه پژوهش حنان تهران بازديد كردند.

دكتر توفيقي، رئيس پژوهشگاه صنعت نفت، در اين بازديد كه با حضور مسئولين و دختران تحت سرپرستي اين موسسه برگزار شد، حضور در اين نشست را يكي از بهترين روز‌هاي زندگي خود دانست و گفت: همواره بايد قدردادن زحمات مسئولين اين موسسه بود كه توانسته‌اند بستر مناسبي را براي رشد و شكوفايي دخترانمان آماده كنند.

وي در همين زمينه تصريح كرد: بيش از 40 سال است مسئوليت‌هاي مديريتي متفاوتي را همواره بر عهده داشته‌ام، ولي بدون شك كار‌هايي كه تاكنون انجام داده‌ايم به پيچيدگي فعاليت‌هايي كه در اين مركز انجام مي‌شود نبوده است، چرا كه بيشتر اقدامات انجام شده از نوع كار‌هاي معمول، استاندارد و پژوهشي بوده است، در حالي كه كار كردن در نظام تعليم و تربيت با دختران صد‌ها برابر پيچيده‌تر از فعاليت‌هايي است كه در دانشگاه‌ها، مراكز تحقيقاتي و سيستم‌هاي اداري انجام مي‌شود.

ايشان با بيان اين‌كه، تلاشي كه مسئولين اين موسسه انجام مي‌دهند را نمي‌توان با هيچ ادبياتي توصيف كرد، گفت: همواره شاخص عمل صالح در فرهنگ اسلامي و ايراني رضاي خداوند است و اگر به دنبال سنجش اعمال خود مي‌باشيم بايد بررسي كنيم كه تا چه ميزان رضاي خداوند را در اعمالمان در نظر گرفته‌ايم .

توفيقي در همين راستا تصريح كرد: يقين دارم با تلاشي كه مسئولين اين مجموعه انجام مي‌دهند آينده روشني را مي‌توان براي آن‌ها پيش بيني كرد ، چرا كه هر يك از اين دختران يك استعداد و سرمايه براي كشور محسوب مي‌شوند و قادر هستند به افرادي تاثير‌گذار در جامعه تبديل شوند.

وي با اشاره به اين‌كه امكانات اين مجموعه به گونه‌اي است كه فرزندان اين مجموعه از احساس امنيت و آرامش حداكثري برخوردار هستند، گفت: اين اطمينان را به تمام دختران اين مركز مي‌دهم كه علاوه بر حمايت مسئولين و مربيان اين موسسه، صد‌ها نفر از پژوهشگاه صنعت نفت‌ آن‌ها را پشتيباني خواهد كرد تا بتوانند در آينده زندگي سالم‌تر و شاداب‌تري را دنبال كنند.

رئيس پژوهشگاه ، دختران اين مركز را شاهكار خلقت خداوند دانست كه به صورت امانت در اين مركز حضور دارند، بيان داشت: كاري كه مسئولين و مربيان حرفه‌اي اين مجموعه انجام مي‌دهند از پيچيدگي بسيار بالايي برخوردار است، ولي با توجه به آن‌كه رضاي خداوند در اين كار وجود دارد، به طور حتم مي‌توانند بر موانع غلبه كنند و امكانات مورد نياز اين كودكان را فراهم نمايند.

گفتني است موسسه خيريه پژوهش حنان، محل نگهداري دختران بي سرپرست و بدسرپرست مي‌باشد كه با همكاري خيرين اين مركز اداره مي‌شود

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت