ورود ثبت

ورود به حساب کاربری خود

نام کاربری
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

تکمیل فیلد های ستاره دار (*) الزامی است.
نام
نام کاربری
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
پست الکترونیک *
تایید پست الکترونیک *
تصویر امنیتی *
Reload Captcha

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

با هدف توسعه و تجاري‌سازي دانش‌هاي فني؛

امضای دو قرارداد میان پژوهشگاه صنعت نفت و دو شركت دانش بنيان انجام شد

روز چهارشنبه 16 تیرماه قرارداد همکاری میان پژوهشگاه صنعت نفت و دو شرکت آزماسنجش پیشرو و تاف فناورپارس با هدف توسعه همکاری‌ها منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، قرارداد پژوهشگاه با شرکت آزما سنجش پیشرو مربوط به تجاری‌سازی و واگذاری دانش فنی نانوسیالات پایه روغن و پایه آب است و قرار داد دیگر به توسعه مشترک دستگاه IMS در آنالیز ترکیبات گوگردی و جیوه و دیگر جریانات گازی و مایع اختصاص دارد که ميان پژوهشگاه صنعت نفت با شرکت تاف فناورپارس به امضا رسید.

بر اساس این گزارش، طیف سنج یونی (IMS) در تشخیص و آنالیز گونه های شیمیایی گازی، مایع و جامد كاربرد دارد و از سوی دیگر حساسیت تکنیک در حد نانو گرم و PPb و سرعت آنالیز در حد چند ثانیه می باشد.

بر پایه این گزارش IMS یک روش آنالیز دستگاهی است که تا حدی می توان آن را مشابه دستگاه گاز کروماتوگرافی (GC) دانست که در روش IMS تزریق نمونه به دستگاه بسیار ساده و اغلب مستقیم و بدون آماده سازی صورت می‌گیرد.

از سوی دیگر در قراردادی که پژوهشگاه صنعت نفت با شرکت آزما سنجش پیشرو به امضا رساند قرار است در این همکاری، تولید، فروش و بازاریابی دانش فنی نانو سیالات انتقال حرارت پایه آب و پايه روغن بر اساس دانش فنی پژوهشگاه صنعت نفت و همچنین امكانات فنی، بازرگانی و سرمایه گذاری شركت آزما سنجش پيشرو به عنوان توسعه دهنده دانش فني در دستور کار قرار گیرد.

گفتنی است امضاء این دو قرارداد میان جعفرتوفیقی،رییس پژوهشگاه صنعت نفت و محمود تبریزچی، مدیرعامل شرکت تاف فناور پارس و فرید غروی، رییس هئیت مدیره شرکت آزماسنجش پیشرو در محل پژوهشگاه به امضاء رسید.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت