ورود ثبت

ورود به حساب کاربری خود

نام کاربری
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

تکمیل فیلد های ستاره دار (*) الزامی است.
نام
نام کاربری
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
پست الکترونیک *
تایید پست الکترونیک *
تصویر امنیتی *
Reload Captcha

پژوهشگاه صنعت نفت

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

دکتر توفیقی در مراسم آغاز سال نو در پژوهشگاه صنعت نفت عنوان کرد :

استمرارِ شیب صعودی فعالیت های پژوهشگاه در سال 1400

روز يكشنبه 15 فروردين ماه به مناسبت آغاز سال كاري 1400 ، برنامه "نشاط در مسير نوآوري فناورانه" با حضور رئيس، معاونان، مديران و جمع محدودی از كاركنان پژوهشگاه صنعت نفت نفت در فضاي باز اين مجموعه و با رعايت پروتكل‌هاي بهداشتي برگزار شد.

دكتر جعفر توفيقي، رئيس پژوهشگاه صنعت نفت، در ابتداي اين مراسم، ضمن قدرداني از دست‌اندر‌كاران برپايي اين برنامه كه باعث شادي و انگيزه كاري بيشتر در ميان كاركنان شد، گفت: اميدوارم سال جديد را با پشت سرگذاشتن بيماري كرونا با شادي و انگيزه‌ بيشتري آغاز كرده تا بتوانيم وظايف خود را بهتر از گذشته انجام دهيم.

وي همچنين از تمامي كاركنان پژوهشگاه كه در سال 99 در جهت اهداف سازمان فعاليت كرده‌اند نيز قدرداني كرد و افزود: علي‌رغم برخي محدوديت‌ها و مشكلاتي كه در سال 99 وجود داشت ولي آمار‌ها و گزارش‌ها از يك سو نشان از انجام و توسعه حجم گسترده‌اي از فعاليت‌هاي پژوهشي، فناوري و خدمات صنعتي اين سازمان دارد و از سوي ديگر نتايج نشان دهنده آن است كه پژوهشگاه توانسته در شرايط سخت و دشوار به صنعت نفت كمك نمايد.

ايشان در ادامه تصريح كرد: در سال 1400 نيز از نظر حجم فعاليت‌ها با شيب رو به رشدي روبه‌رو هستيم و اين اقدامات صرفا با تلاش و همّت همه جانبه كاركنان اين سازمان ميسر خواهد شد، تا در نهايت بتوانيم بيشتر به صنعت نفت كشورمان كمك نماييم و در پيچ وخم‌هاي نياز به پژوهش و فناوري، اين صنعت را به جلو هدايت كرده و آن را به يك صنعت رقابت‌پذير و پيشرو تبديل نماييم.

رئيس پژوهشگاه سلامتي كاركنان را از دغدغه اصلي سازمان برشمرد و تصريح كرد: اميدوارم در سال جديد ويروس كرونا ريشه‌كن شده و با فراگير شدن واكسن‌هاي داخلي و خارجي بتوانيم شاهد يك فضاي امن از نظر بهداشت و سلامت براي مردم اين سرزمين باشيم.

گفتني است اجراي موسقي محلي (نوروز‌نامه) در فضاي باز و راديو بشارت در ورودي پژوهشگاه از برنامه " نشاط در مسير نوآوري فناورانه" بود كه در اين مجموعه برگزار شد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت