پژوهشگاه صنعت نفت

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد

مراسم آغاز عملیات بهسازی یادمان شهید گمنام

همزمان با بزرگداشت نهمين سالگرد خاكسپاري شهيد گمنام در پژوهشگاه صنعت نفت، مراسم آغاز عمليات اجرايي بهسازي يادمان اين شهيد والامقام روز چهارشنبه 6 اسفند ماه برگزار شد.

دكتر توفيقي، رئيس پژوهشگاه صنعت نفت، در اين مراسم ضمن قدرداني از دست‌اندركاران برگزاري اين برنامه گفت: انجام اين كار بسيار مبارك و با اهميت است، چرا كه سال‌هاي دفاع مقدس، بخشي از تاريخ اين كشور پهناور است.

وي ادامه داد: اين تاريخ در برگيرنده تاريخ فرهنگي، ارزشي، سياسي، ايثار، شهادت و جهاد است و بر همه ما واجب است كه از آن محافظت نماييم و روز به روز ابعاد آن را گسترده‌تر نماييم.

ايشان به اهميت سال‌هاي دفاع مقدس اشاره كرد و گفت: اگر هم‌اكنون ما در اين جايگاه قرار داريم و مي‌توانيم در حوزه علم و فناوري و صنعت فعاليت نماييم، قطعا مرهون رشادت‌ها و فداكاري های شهدا و ايثارگران هستيم، از اين رو حداقل وظيفه ما ايجاد شرايطي است كه ياد و خاطره اين عزيران در اذهان باقي بماند.

دکترتوفيقي تصريح كرد: نه تنها ياد اين افراد را بايد در ذهن خود محفوظ داشت بلكه خاطره اين انسان‌هاي شريف بايد بخشي از فرهنگ مديريتي و سياسي ما باشد و در تمام شئونات كشور و نظام جمهوري اسلامي تاثير بگذارد.

ايشان ضمن قدرداني از افرادي كه بستر میزبانی از اين شهيد والامقام را در پژوهشگاه فراهم كردند، تصريح كرد: علاوه بر اینکه حضور اين شهيد در پژوهشگاه همواره الهام بخش كاركنان اين مجموعه خواهد بود ، پژوهشگاه مفتخر است كه ميزبان بخشي از جانبازان ، ايثارگران و افرادي است كه در طول دفاع مقدس براي اين مرز و بوم نقش افريني كرده‌اند .

وي افزود: ياد و خاطره اين عزيزان بايد بخشي از ارزش‌هاي عيني در زندگي فردي و سازماني افراد باشد چرا كه ما در قبال اين افراد همواره مسئول و پاسخگو مي‌باشيم و تمام فعاليت‌هاي ما در دوران مسئوليت مان بايد برگرفته از ارزش‌هايي باشد كه اين افراد، جان با ارزش خود را نثار آن كرده‌اند.

گفتني است اين مراسم كه با همكاري شوراي فرهنگي، بسيج شهيد دكتر چمران و واحد خدمات فني برگزار شد، رئيس، معاونان، روساي پرديس‌ها، مديران و بخشي از کارکنان پژوهشگاه نيز حضور داشتند.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت