پژوهشگاه صنعت نفت

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

در دومین نمایشگاه تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی انجام شد :

بازدید مشاور اقتصادی مقام معظم رهبری از پیشخوان  مرکز نوآوری پژوهشگاه صنعت نفت

دکتر علی آقا محمدی مدیرگروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در دومین روز از دومین نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی از کانتر پژوهشگاه صنعت نفت بازدید کرد.

در این بازدید دکتر فلور شایق رئیس مرکز نوآوری پژوهشگاه صنعت نفت توضیحاتی در زمینه فعالیت های انجام شده در این مرکز به منظورحمایت از شرکت های دانش بنیان و استارت آپ های صنعت نفت برای ورود به صنعت نفت و گاز ارایه کرد.

وی با اشاره به حمایت های همه جانبهء پژوهشگاه از گروه های جوان و فعال افزود: امیدواریم با ارائه خدمات آزمایشگاهی با نرخ ترجیحی ( 50 درصد تخفیف) و همچنین استفاده از پایلوت ها و آزمایشگاه های قوی پژوهشگاه و بهره گیری از تیم های منتورینگ و مربیگری این مجموعه بتوانیم از گروه های جوان که نیاز به اثبات خود در صنعت دارند، پشتیبانی نمائیم.

همچنین دکتراکبر زمانیان رئیس پردیس پایین دستی پژوهشگاه، ضمن ارائه توضیحاتی دربارهء پیشرفت های حاصله در طراحی کک اسفنجی برای پالایشگاه بندر عباس، از موفقیت های کسب شده در زمینه کک سوزنی برای صنایع فولاد سازی و آماده بودن زمینهء عقد قرارداد در روزهای آتی خبر داد.

گفتنی است دومین نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی از روز دوشنبه 27 بهمن ماه در مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش در فضایی به مساحت ۱۸هزار مترمربع با حضور ۱۶۴ شرکت داخلی آغاز به کار کرده است.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت