ورود ثبت

ورود به حساب کاربری خود

نام کاربری
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

تکمیل فیلد های ستاره دار (*) الزامی است.
نام
نام کاربری
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
پست الکترونیک *
تایید پست الکترونیک *
تصویر امنیتی *
Reload Captcha

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

در آخرين روز از بیست و پنجمین نمایشگاه نفت تهران پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت توسعه پترو ایران به منظور گسترش زمینه­های همکاری، تفاهم نامه همكاري امضاء کردند.

دکتر توفیقی، رئیس پژوهشگاه صنعت نفت با بیان اینکه شرکت توسعه پتروایران یکی از شرکت­های بسیار قدرتمند و با ظرفیت در حوزه بالادست صنعت نفت محسوب می­شود گفت: این شرکت به عنوان يك شركت E&P به حساب مي‌آيد و تاکنون در زمینه­های مختلفی با پژوهشگاه صنعت نفت همكاري داشته است و اين باعث خرسندي است كه اين شركت قوي نياز به حضور يك نظام علمی، پژوهشی و فناوری را در كنار خود احساس مي‌كند ، چراکه تجربه نشان می­دهد دو نظام مکمل یکدیگر می­توانند مزیت رقابتی نيز ایجاد کنند.

وی در ادامه افزود: بنده اعتقاد دارم پژوهشگاه صنعت نفت می­تواند شریک راهبردی بسیار خوبی برای این شرکت باشد و باعث افتخار است که پژوهشگاه بتواند سهمی در انجام پروژه­های بزرگ این شرکت داشته باشد تا در نهايت با همکاری یکدیگر گام­های موثری را برداريم.

دکترسپهرسپهری، مدیر عامل شرکت توسعه پترو ایران نيز در ادامه گفت: شرکت توسعه پترو ایران سعی کرده است در زمینه خدمات و اجرای پروژه­های خود در ساخت و خدمات مهندسی از توانمندی­های داخل کشور استفاده کند.

سپهری پژوهشگاه صنعت نفت را كانون توجه بسياري از شركت‌هاي صنعتي دانست و افزود: شرکت توسعه پتروایران قصد دارد برای انجام مطالعات و خدمات آزمایشگاهی خود در حوزه بالادستی در خصوص اجرای پروژه‌های ميادين منصور آباد و بینک با پژوهشگاه صنعت نفت همکاری کند تا بتوانيم به نتايج مثبتي در اين زمينه دست يابيم.

گفتنی است این تفاهم نامه همکاری روز دوشنبه 6 بهمن ماه میان دکترجعفر توفیقی، رئیس پژوهشگاه صنعت نفت و دکتر سپهرسپهری، مدیر عامل شرکت توسعه پترو ایران منعقد شد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت