ورود ثبت

ورود به حساب کاربری خود

نام کاربری
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

تکمیل فیلد های ستاره دار (*) الزامی است.
نام
نام کاربری
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
پست الکترونیک *
تایید پست الکترونیک *
تصویر امنیتی *
Reload Captcha

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

با هدف همكاري در حوزه‌هاي مختلف و استفاده بهينه از امكانات و توانايي‌هاي طرفين، روز دوشنبه 6 بهمن‌ماه رئيس پژوهشگاه صنعت نفت و رئيس دانشگاه صنعت نفت تفاهم‌نامه همكاري منعقد كردند.

به گزارش روابط‌عمومي پژوهشگاه صنعت نفت، تعامل و همكاري با پرديس پژوهش و توسعه صنايع بالادستي، پايين دستي و انرژي و محيط زيست پژوهشگاه، بهره‌گيري طرفين از امكانات آموزشي- پژوهشي موجود در آزمايشگاه ها و مراكز تحقيقاتي يكديگر، همكاري در انتفال دانش و فناوري‌هاي مورد نياز طرفين و تجاري سازي آن از مهم‌ترين اهدافي است كه در اي تفاهم‌نامه دنبال مي‌شود.

همچنين شناسايي، تعريف و هدايت پروژه هاي دانشجويي تحصيلات تكميلي مورد نياز صنعت نفت، همكاري پژوهشگاه در تخصيص سهميه كارآموزي ساليانه به دانشگاه براي دانشجويان كارشناسي دانشگاه و همكاري در ارايه خدمات آزمايشگاهي تخصصي در زمينه‌هاي مورد نياز از ديگر موضوعات مطرح شده در اين تفاهم‌نامه است.

دكتر كريم سلحشور، رئيس دانشگاه صنعت نفت، پس از پايان امضاء اين تفاهم‌نامه گفت: پژوهشگاه و دانشگاه دو تشكيلات از زير مجموعه‌هاي وزارت نفت به حساب مي‌آيند كه ماموريت هر دو مجموعه رفع نياز‌هاي صنعت نفت مي‌باشد.

وي ادامه داد: اخيرا مطالعات مربوط به مديريت و بررسي مشكلات مخازن به دانشگاه‌ها و پژوهشگاه واگذار شده است و با توجه به واگذاري مطالعه چندين ميدان به پژوهشگاه و دانشگاه صنعت نفت، اين دو مجموعه مي‌توانند تجارب خود را به يكديگر انتقال دهند و اين دو مجموعه می توانند به عنوان مكمل يكديگر همكاري كنند.

گفتني است اين تفاهم‌نامه در آخرين روز از نمايشگاه نفت تهران در غرفه پژوهشگاه ميان دكتر جعفر توفيقي،رئيس پژوهشگاه و دكتر كريم سلحشور، رئيس دانشگاه صنعت نفت به امضاء رسيد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت