ورود ثبت

ورود به حساب کاربری خود

نام کاربری
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

تکمیل فیلد های ستاره دار (*) الزامی است.
نام
نام کاربری
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
پست الکترونیک *
تایید پست الکترونیک *
تصویر امنیتی *
Reload Captcha

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت گسترش انرژي پاسارگاد با هدف گسترش و توسعه سطح همکاری‌های علمی و فناوری، روز دوشنبه 6 بهمن ماه در حاشیه بیست و پنجمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، توافقنامه همكاري امضا کردند.

به گزارش روابط‌عمومي پژوهشگاه صنعت نفت، امكان‌سنجي توليد افزايه‌هاي حفاري مبتني بر فرمولاسيون‌ و دانش فني پژوهشگاه و همچنين تجاري‌سازي وتوليد اين افزايه‌ها بر اساس اين دانش فني از موضوعات اين توافق‌نامه محسوب مي‌شود.

دكتر توفيقي در حاشيه اين مراسم گفت: شركت گسترش انرژي پاسارگاد يكي از شركت هاي بسيار راهبردي در حوزه صنعت نفت به خصوص بخش بالادست است و به عنوان يك شركت E&P از سابقه طولاني برخوردار است و يك شريك راهبردي براي پژوهشگاه صنعت نفت محسوب مي‌شود.

ایشان با بيان اين‌كه همكاري پژوهشگاه با اين شركت بسيار طولاني بوده است، تصريح كرد: شركت گسترش پاسارگاد هم اكنون پروژه‌هاي بسيار مهمي در بخش‌هاي مختلف بالادست و پايين‌دست در صنعت اجرا مي كند و با توجه به توانمند‌هاي موجود در پژوهشگاه صنعت نفت در حوزه توسعه تكنولوژي، اين دو مجموعه مي توانند شريك راهبردي براي يكديگر باشند و این توافق نامه در ادامهء همین همکاری منعقد شده است.

دکتر توفیقی ادامه داد: انتظار مي‌رود كه حضور يك شركت بزرگ E&P در كنار يك مركز تحقيق وتوسعه همانند پژوهشگاه مي‌توانند تكميل كننده يكديگر باشند و مزيت رقابتي نيز ايجاد كنند و اين اطمينان را مي‌دهم كه اين شركت با همكاري پژوهشگاه مي‌تواند پروژه هاي خود را با كيفيت بسيار بالاتري انجام دهد و با توجه به توان علمي و زير ساخت‌هايي كه در پژوهشگاه وجود دارد يقين دارم كه مي‌توانيم همكاري پايداري كه منجر به اثربخشي شود را فراهم كنيم.

گفتني است اين توافق‌نامه ميان جعفر توفيقي، رئيس پژوهشگاه صنعت نفت و محمدعلي عمادي، معاون اجرايي بخش بالادستي شرکت گسترش انرژي پاسارگاد به امضاء رسيد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت