ورود ثبت

ورود به حساب کاربری خود

نام کاربری
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

تکمیل فیلد های ستاره دار (*) الزامی است.
نام
نام کاربری
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
پست الکترونیک *
تایید پست الکترونیک *
تصویر امنیتی *
Reload Captcha

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

روز سه شنبه 23 دي ماه نشستي با حضور رئيس، معاونان و تعدادي از جانبازان پژوهشگاه صنعت نفت با هدف بررسي مشكلات اين افراد، در اين مجموعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي پژوهشگاه صنعت نفت، در ابتداي اين جلسه نماينده جانبازان حاضر در اين نشست به موضوعات متعددي مرتبط با اين افراد، همانند سمت‌‌هاي سازماني، به كارگيري فرزندان جانبازان در اين مجموعه، اضافه‌كاري، هيات علمي اشاره كرد و در ادامه توضيحاتي درخصوص مشكلات اين افراد را نيز مطرح كرد.

دكتر توفيقي، رئيس پژوهشگاه صنعت نفت در اين جلسه با بيان اين‌كه همواره تلاش خواهيم كرد كه مشكلات نيروي انساني اين سازمان را برطرف سازيم، گفت: همانطور كه همگان مي‌دانند محدوديت‌هايي در كل كشور حاكم است و طبيعتا پژوهشگاه صنعت نفت نيز از اين امر مستثني نمي‌باشد و اميدواريم با تلاش و حمايت‌هاي همه‌جانبه محدوديت‌هاي اداري و استخدامي موجود در سازمان را بتوانيم به حداقل برسانيم .

ایشان افزود: مسائل مربوط به سيستم داخلي سازمان را درحد توان مجموعه مورد پيگيري قرار خواهيم داد و در جلسه هيات رئيسه آتي اين موارد مطرح و مورد بررسي نيز قرار خواهند گرفت.

دكتر توفيقي به بكارگيري فرزندان كاركنان در اين مجموعه نيز اشاره كرد و گفت: همان‌طور كه معاون پشتيباني پژوهشگاه اشاره كردند، از سال 92 جذب نيروي انساني به صورت سيستماتيك در اختيار وزارت نفت است و صرفا مي‌توان طبق قوانين موجود جذب را در قالب قرارداد‌هاي كار معين در اين سازمان داشته باشيم و بر همين اساس، درخواست پرديس‌ها و ظرفيت‌هاي آن‌ها در به كارگيري اين افراد مي‌تواند در دستور كار قرار گيرد.

رئيس پژوهشگاه صنعت نفت به موضوع هيات علمي كاركنان اين مجموعه نيز پرداخت و افزود: قرار است كه آيين‌نامه وزارت علوم با اصلاحات جزئي در خصوص اعضاء هيات علمي در هيات امنا پژوهشگاه مصوب شود و در همين زمينه پيشنهاداتي از سوي وزارت نفت و پژوهشگاه ارايه شده است.

ايشان با تاكيد بر اينكه پژوهشگاه مي‌تواند در چارچوب قوانين و اختيارات خود برخي اقدامات را انجام دهد، تصريح كرد: پرداخت معوقات و ما به تفاوت تطبيق، تبصره كارانه پژوهشي، شناور بودن سمت‌ها و اعطاء حكم داخلي مورد تاييد وزارت علوم به اعضاء هيات علمي، از موضوعاتي است كه از موافقت وزير دركليات موضوع برخوردار است و در حال پيگيري است.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت