ورود ثبت

ورود به حساب کاربری خود

نام کاربری
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

تکمیل فیلد های ستاره دار (*) الزامی است.
نام
نام کاربری
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
پست الکترونیک *
تایید پست الکترونیک *
تصویر امنیتی *
Reload Captcha

پژوهشگاه صنعت نفت

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

روز سه شنبه 6 آبان ماه پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت نفت بهران با هدف گسترش همکاری در حوزه­های مختلف، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، دکتر توفیقی در حاشیه این تفاهم نامه بر توسعه شرکای استراتژیک بعنوان یکی از راهبردهای مهم پژوهشگاه تاکید کرد و گفت : در صدد عقد تفاهم نامه ها و برنامه های بلند مدت با صنایع مرتبط هستیم و معتقدیم طرفین می توانند از شناسایی مشکل تا توسعه تکنولوژی و تجاری سازی و ارائه محصول با کیفیت با استانداردهای جهانی با یکدیگر همکاری داشته باشند.

ایشان با تاکید بر اینکه پژوهشگاه بدنبال پروژه های مقطعی و موردی نیست افزود: به ظرفیت های دانشی و فکری خود بسنده نکرده ایم وزمینه های تزریق ایده های نو به فعالیت های سازمان را با راه اندازی مرکز نوآوری فراهم آورده ایم تا علاوه بر حمایت از پروژه های نوآورانه، تداوم همکاری های علمی و دانشی صورت پذیرد.

مدیرعامل شرکت نفت بهران نیز به راه اندازی شرکت " بهران تک" بعنوان تقطه عطفی در فعالیت های این مجموعه اشاره کرد و گفت: این بخش، مرکز فناوری و نوآوری شرکت بهران محسوب می شود و این تفاهم نامه تکمیل کننده موضوع اکوسیستم نوآوری برای شرکت و حرکتی در جهت تقویت کمی و کیفی محصولات داخلی و خارجی شرکت می باشد.

مهندس اسعد عزیزی افزود: امیدواریم با امضای این تفاهم نامه از یک سو بتوانیم در اکوسیستم نوآوری کشور فعال باشیم و از سوی دیگر با ایجاد هم افزاییِ مناسب، گامهای موثری در جهت ارتقا دانش، تکنولوژی و توسعه سبز محصولات خود برای بازارهای داخلی، منطقه­ای و بین المللی برداریم.

عزیزی به سابقه همکاری این دو مجموعه نیز اشاره کرد و گفت: این دو مجموعه در حوزه­های مختلفی نظیر طراحی پایلوت مشترک، روغن و تولید محصولات نهایی با یکدیگر همکاری داشته اند که با تشکیل کارگروه مشترک و اشتراک گذاری دانش و تجربه طرفین امیدواریم این همکاری در آینده استمرار یابد.

گفتنی است شناسایی و اولویت بندی زمینه ­های همکاری مناسب برای گروه­های نوپا و شرکت­های دانش بنیان و بازارسازی و توسعه فضای کسب و کار و برقراری ارتباط با متقاضیان و بهره برداران در نفت، گاز و پتروشیمی از موضوعات این تفاهم نامه بشمار می رود.

خاطر نشان می شود این تفاهم نامه میان دکتر جعفر توفیقی، رییس پژوهشگاه صنعت نفت و مهندس اسعد عزیزی، مدیر عامل نفت بهران در محل پژوهشگاه صنعت نفت منعقد گردید.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت