ورود ثبت

ورود به حساب کاربری خود

نام کاربری
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

تکمیل فیلد های ستاره دار (*) الزامی است.
نام
نام کاربری
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
پست الکترونیک *
تایید پست الکترونیک *
تصویر امنیتی *
Reload Captcha

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

درآستانه هفته دولت ازسوی دکتر توفیقی اعلام شد:

اکوسیستم نوآوری، فصلی نوین در فعالیت های اثربخش پژوهشگاه

ورود به عرصه های اکوسیستمی و نوآوری بعنوان یک سیاست جدی در اغلب کشورها دنبال می شود و پژوهشگاه صنعت نفت نیز همراه با تجربهء عملیاتی کشور در این حوزه، وارد فصل نوینی از فعالیت های خود می شود.

دكتر توفيقي، رئيس پژوهشگاه صنعت نفت، در حاشيه امضاء موافقت‌نامه با سه شركت شتاب‌دهنده كه روز يك‌شنبه دوم شهريور در پژوهشگاه برگزار شد، گفت:پژوهشگاه صنعت نفت نيز با اين جريانات هم‌گام شده و اميدوارم كه بتوانیم شعاع عملياتي خود را كه به صنعت نفت و صنايع مرتبط را افزايش دهیم.

رئيس پژوهشگاه با تاكيد بر اينكه نظر وزير نفت نيز همسو با اين اقدامات است، تصريح كرد: وزارت نفت همواره تمایل خود در تقویتِ این سیاست ها و برنامه ها در صنعت نفت اعلام كرده و خوشبختانه پژوهشگاه صنعت نفت در اين زمينه نيز پيشگام شده و مي‌تواند جاده را براي ورود بخش‌هاي مختلف صنعت نفت به اين عرصه هموار نمايد.

ايشان تصريح كرد: از آن جا که همکاری مشترکی با سه شتاب‌دهنده بسيار معتبر و صاحب تجربه نیز داریم بنابراین  يقين دارم كه پژوهشگاه مي‌تواند از ظرفيت خود بيش از بيش در حوزه فناوري و خلق ارزش براي مشتريان خود استفاده كرده و همچنين براي بخش هاي مختلف صنعت نفت مفيد و اثر‌بخش باشد.

رئيس پژوهشگاه به نياز هاي فناورانه كشور نيز اشاره كرد و افزود: كشور ما هم از يك سو با عقب‌ماندگي‌هايي كه در حوزه تكنولوژي روبرو بوده و از سوي ديگر هم كشوري سرشار از نيروهاي فكري و انساني و با استعداد است كه تجميع اين دو پديده بصورت عرضه و تقاضا مي‌تواند كشور به خصوص صنعت نفت را كه يك صنعت مادر و محوري است به جلو حركت دهد و حتي سرريز فناوري‌ها را به ساير بخش‌هاي صنعت عرضه كند.

گفتني است اين موافقت‌نامه ميان پژوهشگاه صنعت نفت و سه شركت شتاب دهنده ايده‌پردازان، آيتك و آبان در راستاي توافق‌نامه با معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري با هدف حمايت و توانمند‌سازي كارآفرينان و ايده‌پردازان خلاق در حوزه نفت و انرژي به امضا رسیده است.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت