ورود ثبت

ورود به حساب کاربری خود

نام کاربری
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

تکمیل فیلد های ستاره دار (*) الزامی است.
نام
نام کاربری
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
پست الکترونیک *
تایید پست الکترونیک *
تصویر امنیتی *
Reload Captcha

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

دوره آموزشی آنلاین بازرسی، توسط دکتر محمد نظرنژاد، از همکاران پردیس انرژی و محیط زیست واحد خوردگی از تاریخ 20 الی 22 مردادماه، به همت واحد آموزش و تجهیز نیروی انسانی در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، با توجه به اهمیت و راهبرد پژوهشگاه صنعت نفت، مبنی بر حمایت از تولید که از اولویت­های این سازمان به حساب می آید، دوره آموزشی آنلاین بازرسی بر مبنای ریسک مطابق استاندارد API580 در این مجموعه تشکیل شد.

بر پایه این گزارش، از مباحث مطرح شده در این دوره آموزشی می­توان به معرفی بازرسی بر مبنای ریسک و استانداردهای مربوطه، پیش نیازهای سازمانی جهت اجرای ((RBI، به کارگیری تکنیک های مدیریت و تخفیف ریسک، راهکارهای عملی جهت اجرای (RBI) اشاره کرد.

همچنین این گزارش می افزاید، در این جلسه در خصوص دلایل، الزامات و مزایای استقرار بازرسی بر مبنای ریسک (RBI)، آشنایی با آنالیز ریسک و طبقه بندی تجهیزات تحت فشار، تاثیر پارامترهای HSE در برنامه ریزی پلان­های بازرسی و طراحی استراتژی­های بازرسی و بهینه سازی بازه­های بازرسی و نگهداری، مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

گفتنی است، این دوره با حضور مجازی مدیران، روسا و محققان پردیس انرژی و محیط زیست وتعدادی از کارکنان شرکت نفت فلات قاره که به صورت اقماری در مناطق عملیاتی بهرگان، لاوان، سیری، قشم، خارک و همچنین پرسنل شرکت فرساشیمی در منطقه عسلویه فعالیت می کنند، تشکیل شد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت