ورود ثبت

ورود به حساب کاربری خود

نام کاربری
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

تکمیل فیلد های ستاره دار (*) الزامی است.
نام
نام کاربری
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
پست الکترونیک *
تایید پست الکترونیک *
تصویر امنیتی *
Reload Captcha

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

روز چهارشنبه 8 مردادماه نشست مشترکی ميان رئیس و مدیران ارشدپژوهشگاه صنعت نفت و گروه مشاوران اقتصادي دفتر مقام معظم رهبري برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومي پژوهشگاه صنعت نفت، دكتر علي آقا محمدي، رئيس گروه مشاوران اقتصادي دفتر مقام معظم رهبري به خدمات ارايه شده از سوي پژوهشگاه اشاره كرد و گفت: اميدواريم كه پژوهشگاه صنعت نفت برنامه‌اي را براي تمامي فناوري‌هاي پيشرفته (high tech) كه در حوزه صنعت نفت است فراهم كند و كشور نيز از آن حمايت كند تا در نهايت اين مجموعه در انجام فعاليت‌هاي خود به استقلال بيشتري دست يابد.

بر همين اساس ايشان به درآمد‌زايي اين مجموعه نيز اشاره كرد و گفت: پژوهشگاه قادر است ظرف مدت كوتاهي به يك پژوهشگاه مستقل با كمك‌هاي دولتي تبديل شود كه اكثر درآمد خود را از حق امتیاز كارهاي انجام داده بدست آورده است.

رئيس گروه مشاوران اقتصادي دفتر مقام معظم رهبري، سرمايه نيروي انساني اين مجموعه را بسيار با ارزش دانست و گفت: داشتن اعضاء هيات علمي كه بيشتر آنها فعاليت‌هاي عملياتي و ميداني مي‌كنند از نكات حائز اهميت اين مجموعه است كه مي‌توانند فعاليت‌هاي سازمان را به سرعت عملي نمايند و اميدواريم يكي از مصاديق سال جهش توليد، فعاليت‌هاي پژوهشگاه صنعت نفت باشد و در آينده نزديك با استفاده از ظرفيت‌هاي موجود و برگزاري اين‌گونه جلسات برنامه جهش تدوين شود.

گفتنی است در اين جلسه در راستای چابك‌سازي فعاليت‌هاي پژوهشگاه به اهمیت اکوسیستم نوآوری تاكيد شد.

رئيس گروه مشاوران اقتصادي دفتر مقام معظم رهبري و هيات همراه پس از این نشست، از آزمايشگاه‌ها و پايلوت‌هاي پرديس‌هاي سه‌گانه اين مجموعه بازديد كردند.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت