ورود ثبت

ورود به حساب کاربری خود

نام کاربری
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

تکمیل فیلد های ستاره دار (*) الزامی است.
نام
نام کاربری
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
پست الکترونیک *
تایید پست الکترونیک *
تصویر امنیتی *
Reload Captcha

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

به همت واحد آموزش و تجهیز نیروی انسانی، دوره آموزشی آنلاین با عنوان " برآورد عدم قطعیت اندازه گیری" توسط مدرس این دوره، دکتر معماریان از تاریخ 26 الی 27 خردادماه، با حضور مجازی همکاران پردیس پایین دستی و معاونت برنامه­ریزی پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، در این دوره آموزشی مقدمه ای بر عدم قطعیت اندازه گیری، انواع آزمون ها از نظر الزامات مربوط به تخمین عدم قطعیت اندازه گیری، آشنایی با منابع اصلی و مشترک ایجاد عدم قطعیت اندازه گیری، نحوه تنظیم بودجه عدم قطعیت اندازه گیری و محاسبه ضرایب حساسیت در محاسبه عدم قطعیت اندازه گیری مورد بحث و تبادل و نظر قرار گرفت.

همچنین گزارش دهی عدم قطعیت اندازه گیری، کاربرد نرم افزارهای Excel ، ارائه مثال های کاربردی، مروری بر تعاریف علم اندازه گیری، کمیت، اندازه، خطا و انواع آن، درستی و دقت اندازه گیری از جمله موضوعات مطرح شده در این دوره آموزشی آنلاین بوده است.

گفتنی است با توجه به تاکید رییس پژوهشگاه صنعت نفت و حمایت معاون پشتیبانی، توسعه دوره­های غیر حضوری به عنوان سیاست پژوهشگاه در دستور کار واحد آموزش قرار گرفته است و از ابتدای سال جاری فعالیت های اثربخشی در این خصوص نیز انجام شده و ده­ها عنوان دوره آموزشی آنلاین نیز به عنوان تقویم آموزشی آنلاین پژوهشگاه برنامه ریزی و طراحی گردیده است.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت