پژوهشگاه صنعت نفت

اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

روز سه شنبه سوم اردیبهشت رییس و کارشناسان پژوهشگاه سازمان استاندار ملی ایران با هدف آشنایی با پتانسیل، ظرفیت‌ها و امكانات پژوهشگاه صنعت نفت و گسترش همکاری‌هاي آتي از این مرکز تحقیقاتی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت دکتر فرزانه انصاری، رییس پژوهشگاه سازمان استاندار ملی ایران در گفتگوی اختصاصی با روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت که در حاشیه این بازدید انجام شد گفت: این مجموعه از نظر تکنولوژی و تجهیزات به خصوص در زمینه آنالیز و بانک ﻣﯿﮑﺮوﺑﯿﻮﻟﻮژي در سطح بين‌المللي نمونه و از تراز بالايي برخوردار است از اين‌رو مي‌تواند در صنعت نفت توانمندی‌هاي بسیار گسترده خود را عرضه نمايد.

دکتر انصاری در ادامه به همکاری‌های مشترکی که بین اين دو مجموعه ایجاد خواهد شد اشاره کرد و گفت: هر دو سازمان با توجه به زمينه‌هاي كاري مشترك مي‌توانند پروژه‌هايي را تعريف کنند ، كه از اين ميان مي‌توان به آزمون و طرح‌های پژوهشی مشترک، ارزیابی و افزایش تعداد آزمایشگاه­ها و آزمون‌های مهارت اشاره كرد.

وی در همین راستا تصریح کرد: در جلسه مشترک امروز كه با حضور رئيس پژوهشگاه برگزار شد مقرر شد در زمینه استانداردها و ضوابط فنی با توجه به قانون جدید سازمان ملی استاندارد که متولی آن نيز محسوب می­شود، دو مجموعه همکاری مشترک داشته باشند.

ایشان در ادامه به هدف این بازدید نيزاشاره کرد و افزود: آشنایی با پتانسیل‌ها و تجهیزات پژوهشگاه صنعت نفت می­تواند اساس و بنيان همکاری‌هاي مشترک اين دو مجموعه قرار گیرد تا در آینده بتوانیم پروژه­ها و طرح‌‌های پژوهشی بزرگ را به انجام برسانیم.

رییس پژوهشگاه سازمان استاندار ملی ایران در خاتمه تصریح کرد: از آنجا كه از ظرفیت ها و منابع انسانی توانمندی در کشور برخوردار هستیم، چنانچه تمامی مجموعه‌های پژوهشی کشور با یکدیگر هم افزایی داشته باشند و توانمندی خود را با هم به اشتراک بگذارند می­توان به مردم و جامعه خدمت نماييم.

گفتنی است پس از نشست مشترك ميان روساي اين دو سازمان، بازديدي از امكانات و تجهيزات پرديس انرژي و محيط‌زيست پژوهشگاه به عمل آمد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت