ورود ثبت

ورود به حساب کاربری خود

نام کاربری
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

تکمیل فیلد های ستاره دار (*) الزامی است.
نام
نام کاربری
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
پست الکترونیک *
تایید پست الکترونیک *
تصویر امنیتی *
Reload Captcha

اخبار انرژی و محیط زیست پژوهشگاه صنعت نفت

 

رئيس پژوهشگاه صنعت نفت؛

از محققين و دست‌اندركاران پروژه‌هاي شاخص پرديس انرژي و محيط زيست تقدير كرد

در مراسم قدرداني از محققين پرديس انرژي و محيط زيست كه روز شنبه 22 آبان ماه با حضور رئيس پژوهشگاه و رئيس اين پرديس برگزار شد از محققين و مديران دو پروژه خاتمه يافته تقدير به عمل آمد.

به گزارش روابط‌عمومي پژوهشگاه صنعت نفت، دو پروژه "نظارت بر راكتورآيزوماكس" و "پروژه تدوين نظام بومي مديريت خوردگي و پياده‌سازي آن در شركت ملي گاز ايران" جزو پروژه‌هاي پرديس انرژي و محيط زيست پژوهشگاه صنعت نفت محسوب مي‌شوند كه در اين مراسم از دست‌انداركاران آن قدرداني شد.

دكتر توفيقي در حاشيه اين مراسم ضمن تقدير و تشكر از زحمات محققين و دست‌انداركاران اين دو پروژه گفت: بارها در جريان روند اجراي اين دو پروژه در جلسات متعدد قرار گرفته‌ام و در دفعات متعدد گزارش‌هايي از مراحل انجام آن‌ها براي وزير و معاونان ايشان ارسال شده است تا در جريان آخرين اطلاعات فرايند‌هاي انجام شده قرار گيرند.

توفيقي به گزارش‌هاي ارسالي از روند انجام پروژه‌هاي پژوهشگاه به وزارت نفت اشاره كرد و گفت: همواره در گزارشات تاكيد شده است كه پروژه‌هاي اين مجموعه داراي كارفرما مي‌باشند و تمام راه‌حل‌هاي ارائه شده از سوي پژوهشگاه منجر به برطرف كردن معضلات صنعت و توسعه فناوري مي‌شوند.

وي ادامه داد: با توجه به مشكلات و معضلاتي كه هم‌اكنون در انجام پروژه‌ها وجود دارد، به طور حتم دستيابي به اين مهم به راحتي انجام‌پذير نمي‌باشد و صرفا انجام اين‌گونه فعاليت‌ها با دانش تخصصي و انگيزه بالاي افراد ميسر است.

ايشان افزود: براي يك نهاد پروژه محور همچون پژوهشگاه صنعت نفت داشتن پژوهشگرانِ با دانش از اهميت بالايي برخوردار است و اين جزو انديشه‌هاي مديريتي اين مجموعه محسوب مي‌شود و بر همين اساس همواره تمام تلاش خود را كرده‌ايم تا موانع را براي بهبود فعاليت‌ نيروي انساني برطرف سازيم.

وي به اهميت موضوع خوردگي در كشور نيز اشاره كرد و گفت: از يك‌ سو اهميت اقتصادي موضوع خوردگي در اولويت قرار دارد و از سوي ديگر عدم توجه به موضوع خوردگي مي‌تواند آسيب‌هاي زيادي را به بدنه صنعت نفت و حتي منافع ملي كشور وارد نمايد؛ بر همين اساس اين موضوع مي‌تواند از مهم‌ترين بخش‌هاي تحقيق و پژوهش در پژوهشگاه محسوب شود كه خوشبختانه محققان پژوهشگاه به دنبال توسعه دانش در اين زمينه نيز مي‌باشند.

گفتني است در خاتمه اين نشست، لوح تقديري به منظور قدرداني به مسئولان و دست‌اندركاران اين دو پروژه از سوي رئيس پژوهشگاه اهدا شد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت