ورود ثبت

ورود به حساب کاربری خود

نام کاربری
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

تکمیل فیلد های ستاره دار (*) الزامی است.
نام
نام کاربری
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
پست الکترونیک *
تایید پست الکترونیک *
تصویر امنیتی *
Reload Captcha

استخدام

سامانه تقاضاهای شغلی پژوهشگاه در سال های گذشته که جذب ممتازان ساری و جاری بود، برای استخدام ممتازین مورد استفاده قرار می گرفت که در ادامه جذب ممتازین در کل صنعت نفت از طریق سایت معاونت توسعه سرمایه انسانی و مدیریت وزارت نفت به طور متمرکز گردید. لذا این سامانه دیگر استفاده ای برای جذب و استخدام ندارد و برای ثبت تقاضاهای شغلی، برای کار پروژه ای و تقاضای انتقال کارمندان رسمی مورد استفاده قرار می گیرد، که این نکته در صفحه نخست سامانه نیز تصریح شده است؛ در نتیجه ممکن است از خدمات فرد برای کار پروژه ای استفاده گردد. همچنین طی برگزاری دوره کارآموزی نحوه ی گزارش گیری از این سامانه برای جستجو در بین متقاضیان کار پروژه ای برای پژوهشکده ها تشریح شد در ضمن در صفحه نخست این سامانه به فرآیند های جذب و استخدام از جمله آزمون استخدامی و فراخوان وزارت علوم اشاره شده است.

در 04/02/1397
آیا مفید بود؟

نحوه همكاري در اين مجموعه در قسمت همكاري ها در قسمت سامانه فرصتهاي شغلي پژوهشگاه صنعت نفت كاملا توضيح داده شده است، به آن قسمت مراجعه فرماييد.

فرصت های شغلی

در 04/02/1397
آیا مفید بود؟

1- امريه سربازي

جذب امريه سربازي در پژوهشگاه در مقطع کارشناسی ارشد و دكتري به طور متمركز و از طريق سايت معاونت توسعه منابع انساني و مديريت به آدرس www.pmhr.ir قسمت طرح خدمت نظام در صنعت نفت انجام مي شود.

2- طرح نخبه وظيفه

همچنين انجام طرح سربازي با اجراي يك طرح تحقيقاتي براي «اعضاء بنياد ملي نخبگان» با ارائه معرفي نامه از بنياد ملي نخبگان نيروهاي مسلح قابل انجام است.

در 04/02/1397
آیا مفید بود؟

سامانه فرصتهاي شغلي پژوهشگاه صنعت نفت با هدف گردآوري و ساماندهي تقاضاهاي شغلي و به‌كارگيري تخصص و توانايي هاي متقاضيان کارشناسی و به بالا در پروژه هاي جاري پژوهشگاه صرفا به صورت همكاري پاره وقت و همچنين گردآوري تقاضاهاي انتقال كاركنان رسمي از صنعت نفت طراحي گرديده است،‌ خواهشمند است با تكميل دقيق صفحات پيش بيني شده، پژوهشگاه را در استفاده بهينه از خدمات جنابعالي ياري فرمائيد. ضمناً در مورد استخدام و انجام طرح نظام موارد زير مورد تاكيد است:

الف: استخدام

1 - آزمون استخدامی

پژوهشگاه صنعت نفت با توجه به سياستهاي معاونت منابع انساني وزارت نفت قسمتي از نياز نيروي انساني خود را از طريق آزمونهای استخدامی كه اطلاعيه های مربوطه از طريق رسانه های عمومی اطلاع رسانی مي شود را تامين مي كند. چگونگی ثبت نام و شرايط شركت دانش آموختگان دانشگاهها در آزمونهای صنعت نفت در قالب آگهی های استخدامی اطلاع رسانی مي شود. در ضمن در صورت برگزاري آزمون، آگهي مربوطه در سايت معاونت توسعه منابع انساني و مديريت وزارت نفت به آدرس سايت www.pmhr.ir قسمت آزمون استخدامي نفت قرار مي گيرد.

2 - فراخوان وزارت علوم

پژوهشگاه صنعت نفت با توجه به سياستهاي معاونت منابع انساني وزارت نفت و وزارت علوم بخش ديگري از نياز نيروي انساني خود را از طريق فراخوان هاي جذب هيات علمي وزارت علوم تامين مي نمايد كه چگونگی ثبت نام و شرايط شركت دانش آموختگان دانشگاهها در اين فراخوان ها از طريق سايت وزارت علوم در ماه هاي شهريور و بهمن هر سال اطلاع رسانی مي شود. جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به آدرس سايتwww.msrt.ir/sites/jazbsite مراجعه فرماييد.

ب: طرح نظام

1- امريه سربازي

جذب امريه سربازي در پژوهشگاه در مقطع کارشناسی ارشد و دكتري به طور متمركز و از طريق سايت معاونت توسعه منابع انساني و مديريت به آدرسwww.pmhr.ir قسمت طرح خدمت نظام در صنعت نفت انجام مي شود.

2- طرح نخبه وظيفه

همچنين انجام طرح سربازي با اجراي يك طرح تحقيقاتي براي «اعضاء بنياد ملي نخبگان» با ارائه معرفي نامه از بنياد ملي نخبگان نيروهاي مسلح قابل انجام است.

در 04/02/1397
آیا مفید بود؟

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت