اخبار ستادی پژوهشگاه صنعت نفت

 

با بكارگيري فناوري هاي نوين آموزشي؛

دوره‌هاي الكترونيكي در پژوهشگاه برگزار مي‌شود

با هدف ارتقا کیفیت دوره­های آموزشی و استقرار نظام آموزشی نوین در پژوهشگاه صنعت نفت، دوره های آموزش مجازی مهارت های عمومی کامپیوتر بدون محدوديت زماني و مكاني در واحد آموزش برگزار مي‌شود.

اعظم اسداللهي درخصوص برگزاري دوره‌هاي الكترونيكي در پژوهشگاه اظهار داشت: ایجاد زیرساخت فنی از جمله طراحی و استقرار" سامانه یادگیری الکترونیکی" از گام های بلند واحد آموزش پژوهشگاه طی سال های اخیر به حساب مي‌آيد که در آن، آموزش و یادگیری با استفاده از انتقال صدا، تصویر و متن صورت می پذیرد و محتوای دوره آموزشی با بهره گیری از ابزارهای الکترونیکی منتقل می­گردد.

رییس واحد آموزش و تجهیز نیروی انسانی پژوهشگاه صنعت نفت به مزیت این دوره­ها اشاره كرد و گفت: دوره‌هاي الكترونيكي در جهت ارتقا سطح دانش، توانمندسازی و ایجاد فرصت‌های برابر آموزشی برای پرسنل پژوهشگاه صنعت نفت در نظر گرفته شده است و همسو بودن با سیستم آموزشی نوین، صرفه جویی در هزینه، زمان و همچنین سهولت دسترسی به پرتال یادگیری الکترونیکی از مهترین مزیت‌های برگزاری این دوره­های آموزشي مي باشد.

ایشان همچنین در توضیح برنامه های آتی برای توسعه این زیرساخت گفت: به منظور عمومیت دادن این نوع آموزش در سطح پژوهشگاه برنامه ­هایی را در نظر گرفته ایم تا سایر همکاران هم بتوانند به طور مجازی از این دوره‌ها بهره‌مند شوند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر این سامانه برای دوره­های عمومی ICDLنظیر Powerpoint,Excel,Word قابل بهره­برداری می­باشد.

اسدالهی درخاتمه به حضور در بیست و سومین نمایشگاه نفت و گاز اشاره کرد و افزود: در نمایشگاه امسال علاوه بر ارائه تقویم آموزشی پژوهشگاه که برگرفته از نیاز­های پروژه ها،كاركنان و نیاز­های صنعت نفت است، ارتباطات و تعاملات گسترده با با ديگر مراکز آموزشی در دستور کار قرار دارد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


rss aparat instagram linkedin

کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت