ورود ثبت

ورود به حساب کاربری خود

نام کاربری
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

تکمیل فیلد های ستاره دار (*) الزامی است.
نام
نام کاربری
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
پست الکترونیک *
تایید پست الکترونیک *
تصویر امنیتی *
جمعه, 24 آذر 1396

اعضاء شوراي پژوهشي دانشگاه تربيت مدرس از پژوهشگاه صنعت نفت بازديد كردند

با هدف توسعه همكاري‌هاي پژوهشي و فناورانه؛

اعضاء شوراي پژوهشي دانشگاه تربيت مدرس از پژوهشگاه صنعت نفت بازديد كردند

 

همكاري مشترك بين پژوهشگاه صنعت نفت و دانشگاه تربيت مدرس در حوزه‌هاي بالادستي، پايين دستي و انرژي و محيط زيست گسترش مي‌يابد.

به گزارش روابط‌عمومي پژوهشگاه صنعت نفت، در نشست مشترك ميان پژوهشگاه صنعت نفت و دانشگاه تربيت مدرس كه با حضور رييس پژوهشگاه، روساي پرديس‌هاي سه‌گانه و معاونين اين مجموعه و همچنين معاونت پژوهشي و فناوري دانشگاه تربيت مدرس و جمعي از مديران گروه‌هاي مختلف اين دانشگاه برگزار شد بر گسترش زمينه‌هاي همكاري‌هاي دوجانبه خارج از پروژه‌هاي دانشجويي و تامين اهداف مشترك تاكيد شد.

در اين مراسم دكتر جعفر توفيقي، رييس پژوهشگاه صنعت نفت، بر توسعه همكاري‌هاي دوجانيه تاكيد كرد و گفت: از يك‌سو دانشگاه تربيت مدرس يكي از دانشگاه‌هاي تراز اول كشور و با ماهيت تحصيلات تكميلي بوده و از پتانسيل بالاي فعاليت‌هاي پژوهشي برخوردار است و از سوي ديگر پژوهشگاه صنعت نفت نيز يك مركز علمي منحصر به فرد در حوزه صنايع نفت، گاز و پتروشيمي محسوب مي‌شود؛ از اين رو همكاري اين دو قطب علمي مي‌تواند مثمر ثمر باشد.

وي به اقدامات موثري كه تاكنون در پژوهشگاه انجام شده است نيز اشاره كرد و افزود: پروژه‌هاي تاثير‌گذار در حوزه‌هاي كلان عمليات صنعت نفت توسط محققان و دانشمندان اين مجموعه صورت پذيرفته است؛ از اين رو پژوهشگاه هم در حوزه مرز‌هاي دانش و هم در تحقيقات صنعتي و كاربردي داراي تجربيات ارزشمندي مي‌باشد.

اين مقام مسئول با اشاره به برخورداري پژوهشگاه از نيروي انساني كارآمد و محققين آشنا به تحقيقات و پژوهش در صنعت نفت تاكيد كرد: پژوهشگاه علاوه بر همكاري‌هاي مستمر با دانشگاه‌ها در سال‌هاي گذشته، توسعه تعامل با مراكز دانشگاهي در زمينه پروژه‌هاي فناور محور را در دستور كار خود دارد.

ايجاد مدل همكاري دانشگاه - صنعت

دكتر يعقوب فتح‌‌اللهي، معاون پژوهشي و فناوري دانشگاه تربيت مدرس نيز ضمن ابراز خرسندي از زمنيه همكاري ايجاد شده با پژوهشگاه صنعت نفت گفت: اين فرصت مي‌تواند همكاري‌هاي پژوهشگاه و اين دانشگاه را تقويت بخشد.

وي ادامه داد: با توجه به زمينه‌هاي مشترك در ماهيت فعاليت‌هاي پژوهشگاه و دانشگاه تربيت مدرس مي‌توان با تلاش و كوشش و بهره‌گيري از روش‌هاي عملي، مدل همكاري موثر "دانشگاه- صنعت" را تجربه كرد كه هم براي دو مجموعه و هم براي كشور اندوخته مناسبي را در پي خواهد داشت .

گفتني است در اين نشست كه روز چهار‌شنبه 8 آذر ماه در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد، روساي پرديس‌هاي سه‌گانه پژوهشگاه صنعت نفت و مديران دانشكده‌هاي دانشگاه تربيت مدرس، فعاليت‌ها و توانمندي‌هاي زيرمجموعه‌هاي خود را تشريح كردند و پس از پايان اين نشست، بازديدي از پرديس‌هاي سه‌گانه اين مجموعه به عمل آمد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت