استاد دانشگاه دلفت هلند:

فناوریهای ازدیاد برداشت را با همکاری پژوهشگاه گسترش می دهیم

 

 

 

پرفسور پاچلی زیتا استاد دانشگاه دلفت هلند ، شریک بین المللی  پژوهشگاه که در غرفه این مجموعه در نمایشگاه بین المللی نفت تهران حضور دارد با بیان اینکه این دانشگاه یکی از دانشگاه های معتبر هلند است گفت: این دانشگاه از مراکز فنی بوده و در زمینه علوم زمین و مهندسی نفت دارای متخصصین بسیار با تجربه ای است.

وی  در ادامه به فعالیتهای پژوهشگاه صنعت نفت اشاره کرد و گفت: این مجموعه همواره در زمینه های متعدد نفت و گاز فعالیت می کند و در این حوزه ها توانمند و صاحب تجربه است.

پاچلی زیتا با بیان اینکه پژوهشگاه صنعت نفت مرکزی خوش نام در حوزه فناوری به حساب می آید اظهار داشت: از اینکه پژوهشگاه را بعنوان شریک و همکار بین المللی خود انتخاب کرده ایم بسیار خوشحالیم.

وی  ادامه داد : دانشگاه دلفت هلند با تمرکز بر توسعه صنایع نفت و گاز و مطالعات میدانهای نفتی با پژوهشگاه همکاری می کند و همچنین تلاش می کنیم با همکاری یکدیگر از فناوری های جدید برای توسعه در زمینه های نامبرده استفاده کنیم.

پاچلی زیتا در خاتمه تصریح کرد: امیدواریم با استفاده از تعامل دوجانبه بتوانیم دانش فناوری ازدیاد و بهبود برداشت را در این میادین بزرگ ایران گسترش دهیم.

 

 

 

 

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


rss aparat instagram linkedin

کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت