بیژن زنگنه وزیر نفت روز دوشنبه 95/7/5، از غرفه پژوهشگاه در نمایشگاه یاد یاران بازدید کرد.

به گزارش واحد ارتباطات، این نمایشگاه به مناسبت هفته دفاع مقدس در حوزه عکس ، فیلم و تجهیزات نمایشگاهی تصویر و خاطرات ماندگار هشت سال نبرد پیروزمندانه جنگ تحمیلی را به تصویر کشیده است.

گفتنی است طی بازدید بیژن زنگنه وزیر نفت از غرفه پژوهشگاه، فراهانی فرمانده پایگاه بسیج شهید دکتر چمران توضیحاتی در خصوص دستاوردهای هشت گانه پایگاه بسیج پژوهشگاه ارائه کرد.

وی در خصوص دستاوردهای هشت گانه گفت: تدفین شهید گمنام در محوطه پژوهشگاه، برگزاری سلسله همایش های پژوهش، تفکر بسیجی و اقتصاد مقاومتی درصنعت نفت، برگزیده شدن سه نفر از اعضای پایگاه به عنوان بسیجی نمونه کشوری، پایگاه برتر وزارت نفت در مباحث تربیت آموزش و حلقه های صالحین ، دریافت لوح تقدیر از وزیر نفت در خصوص پایگاه برتر حوزه مقاومت شرکت ملی نفت ایران، برگزیده شدن یک نفر از اعضای پایگاه به عنوان بسیجی نمونه و عضویت قریب به 30 % از کارکنان در پایگاه بسیج پژوهشگاه از جمله دستاوردهای قابل ذکر این پایگاه می باشد.

فرمانده پایگاه بسیج شهید دکتر چمران در ادامه گزارش خطاب به وزیر نفت گفت: طرح ها و پروژهایی که بسیجیان پژوهشگاه در آن نقش موثر داشته اند به صورت کتاب، پوستر و ... ارائه شده است که این نکته مورد استقبال و تحسین وزیر نفت قرار گرفت.

خاطرنشان می شود این نمایشگاه از 31 ام شهریورماه جاری الی 7 مهرماه در مقبره الشهدای وزارت نفت برپا و غرفه پژوهشگاه طی مشارکت پایگاه بسیج و واحد ارتباطات دایر شد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت