معاون فناوري و روابط بين‌الملل پژوهشگاه صنعت نفت:

صدور خدمات فني و مهندسي و اعتماد بخش خصوصي  و شركت­هاي  بين المللي

 

 

اعتماد بخش خصوصي به پژوهشگاه، بيرون رفتن پژوهشگاه از مرزهاي كشور و توسعه صادرات خدمات مهندسي و به بوته محك شركاي بين‌المللی رفتن و ارزیابی شدن توسط صاحبان فناوري دنيا براي ايجاد و توسعه همكاري موضوعات اصلي هستند كه در پژوهشگاه در سال 94 محقق شدند و  در كنار آن­ها افزايش كار قراردادها نيز رخ داد.

سيد امير عباس حسيني، معاون فناوري و روابط بين‌الملل پژوهشگاه با اظهار اين مطلب در تشريح چالش‌هاي 94 افزود: مراقبت از شركت‌هاي دانش‏بنيان تا رسیدن به نتیجه موردنظر  از مهم‏ترین موضوعات ترمیم فرآيندها بوده كه به نظرم دو چالش‌ پژوهشگاه به شمار مي‌روند.

همايش فرصت‌هاي فناورانه زير ساخت تعاملات بين‌المللي

وي تصريح كرد: در این بین، كنفرانس فرصت‌هاي فناورانه از اتفاقات مهم و می­توان گفت زيرساخت همه اين موضوعات است. پژوهشگاه در دنيا به‏خوبی شناخته شده است و اين موضوع در تحليل‌هاي واحد ارتباطات هم به چشم می‏خورد. كنفرانس فرصت‌هاي فناورانه يك كنفرانس تثبيت‏شده در صنعت نفت است و بخشی مهم از مذاكرات پژوهشگاه از این كنفرانس آغاز شد و اميدوارم در سال‌هاي آتي شاهد دستاوردها و آثار مهم آن باشيم.

حمايت وزير نفت موتور‌هاي دورن سوز

حسيني در ادامه به كنفرانس بين‌المللي موتورهاي درون‌سوز و نفت اشاره كرد و گفت: اين همايش كه در سال 94 برگزار شد دومين همکاری صنعت خودرو و نفت بود و اين هم يكي ديگر از دستاوردهاي پژوهشگاه صنعت نفت است كه آثار آن در صحبت‏های بزرگان هم ديده ‌شد و اميدوارم در سال‌هاي ديگر شاهد قدم‏هایی مهم‏تر در این تعامل باشیم، زيرا اين همكاري هنوز جوان است و به زمان، استمرار و حمايت طرفين نیاز دارد و حمايت وزير محترم نفت از اين موضوع و دستورهاي ايشان نيز مبين همين اصل است.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت